Hedefimiz; Sizin Hedeflerinizi Gerçekleştirmenize Yardımcı Olmak

LR İş Ortaklığınızı Web Siteniz ile Taçlandırın !

Daha Fazla Üyeye Ulaşın !

Kazandıran Teknikler

İNTERAKTİFWEB ŞİRKETİNİZİN DİJİTAL KİMLİĞİNİ TAŞIYAN VE MARKA DEĞERİNİ YANSITAN PROJELER SUNAR.

Aktif Web Sitesi

Web siteniz sürekli yeni makaleler ile beslenerek içeriğinizle ön plana çıkartılır.

Özgün içerik üretimi Google'da hızla yükselmeniz için size yardımcı olur.

Sosyal Medya Ağı

Web sitenizin tasarımı ile uyumlu sosyal medya sayfa tasarımlarınız hayata geçirilir.

Projeniz sosyal medya ile iç içe yönetilerek daha geniş kitlelere ulaşmanız sağlanır.

Arama Motoru Dostu Altyapı

Özellikle Google'ın üzerinde durduğu tasarım ve altyapı öğelerine dikkat edilerek tasarımınız hayata geçirilir. Tüm arama motoru kayıtlarınız yapılır. Ayrıca SSL sertifikası ile desteklenerek, iş alanınıza özel arama motoru optimizasyonu yapılır.

LR GİRİŞİMCİ WEB PAKETİ

Web Yayınlama

Web sitenizi Dünyanın en kaliteli, kesintisiz ve hızlı sunucu altyapısı Amazon'da yayınlıyoruz. Hızlı ve kesintisiz yayınlanan web siteleri aynı zamanda Google'da üsr sıralarda yer almak için de önemli bir kriterdir.

Domain Adınız

isminiz.com ya da tercih ettiğiniz herhangi bir alan adınızı sizin adınıza tescil ediyoruz. Domain adınız web dünyasına atacağınız ilk adımınız olarak LR Girişimci Web Paketine dahil olarak sunuluyor.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizi tüm arama motorlarına kaydediyoruz. Özellikle Google'da üst sıralarda yer almanız için LR iş alanına özel arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Ayrıca Google'ın üzerinde duruğu SSL sertifikanız da Girişimci Web Paketine dahil olarak sunulmaktadır.

Sosyal Medya

Web sitenizle uyumlu olarak sosyal medya sayfalarınızın tasarımını da yapıyoruz ve sosyal medya stratejileri ile sayfanızı daha görünür hale getiriyoruz.

Marka Tasarımı

LR İş Ortaklığı projenizle markalaşmanız için ihtiyaç duyacağınız logo tasarımı, broşür tasarımı, kartvizit tasarımlarınızı hazırlıyor, LR Girişimci Paketine özel olarak adresinize gönderiyoruz.

Referans Primi

İnteraktifWeb Referans Primi Sistemi ile, zaten aşina olduğunuz Network Marketing stratejilerinizi kullanarak daha fazla kazanmanızın yolunu açıyoruz ! Sizin referans numaranızı vererek Yeni Girişimci Web Paketi hizmetimizi kullanan her yeni müşterimiz için anında %20 komisyon ödemesi alırsınız.

Referans PrimiBizi dostlarınıza tavsiye edin, Size %20 kazanç olarak geri dönsün !

İnteraktifweb; pazarlama ve iş hayatınızda iletişim etkinliğinizi arttırmak ve iş hayatınızda başarıyı yakalamanıza yardımcı olmak amacı ile kurulmuş bir web tasarım firmasıdır.

İnternetin sunduğu tüm imkanları bir araya toplayan Web Girişimci Paketi'mizle müşterilerimizin başarısını hedefliyor ve tüm ihtiyaçlarına cevap verecek hizmeti sunmaya gayret ediyoruz.

Siz de; bizimle birlikte atmış olduğunuz başarılı adımlarınızı dostlarınızla paylaşarak referansımız olabilir, memnuniyetinizi dile getirdiğiniz ve bizimle çalışması için yönlendirdiğiniz her yeni müşterimiz için %20 oranında Referans Primi alabilirsiniz !

Daha fazla kazanmak ve birlikte kazanmak için hemen bizimle iletişime geçin !

Örnek Tasarımımız

LR İş Ortağı Aloe Vera Empire için yapmış olduğumuz çalışmaya göz atabilirsiniz.

Yukarı